ژنراتور گازی

ژنراتور گازی  یا Gas generator یک تولید کننده برق و مولد بوده به زبان ساده ژنراتور گازسوز دستگاهی است که گاز شهری (CNG) یا گاز مایع (LPG) را تبدیل به برق می‌کند.

لوگو mtu
لوگو mwm
لوگو کاترپیلار
لوگو وارتسیلا
لوگو ین باخر
لوگو ROLLS ROYCE

باتوجه به این که در کشور عزیزمان ایران گاز ارزان قیمت است، در جایی که دسترسی به گاز وجود دارد، بهتر است بجای دیزل ژنراتور از ژنراتور های گازی استفاده شود. که راه اندازی ژنراتور گازی تحت عنوان نیروگاه مقیاس کوچک نیز شناخته میشود.

قیمت ژنراتور گازی یا گازسوز

یکی از عواملی که در ژنراتور های گازی یا گازسوز موجب افزایش قیمت این دسته از مولد های برق شده است، ارزان بودن نوع سوخت این موتور ها و دارا بودن یک منبع عظیم سوختی میباشد.  این موضوع موجب شده که استفاده از ژنراتور های گازی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. شما سرمایه گذار گرامی می توانید جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور گازی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان دیزل صنعت تماس حاصل فرمایید.

ژنراتور گازی mwm

 ژنراتور گازی MWM

ژنراتور گاز سوز MWM مولدی آلمانی است و در سری های TBC و TCG در بازار موجود میباشد . ژنراتورMWM از لحاظ بهره برداری موتوری کم دردسر وکم هزینه بوده و دارای راندمان الکتریکی ۴۰ درصد و بالاتر میباشد.
ژنراتور گاز سوز  ام دبلیو ام از توان ۱.۲ مگاوات تا ۴.۳ مگاوات میباشد.
جهت مشاهده انواع محصلات، لیست قیمت  ژنراتور گازی MWM، دانلود کاتالوگ مشخصات بر روی لینک زیر کلیک کنید.
محصولات ژنراتور گازی MWM

 ژنراتور گازسوز MTU

ژنراتور گازسوز MTU توسط یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های آلمانی تولید شده است .ژنراتور گازسوز ام تی یو یک منبع برق پایدار و اقتصادی بوده که با استفاده از گاز طبیعی، بیوگاز و سایر گازها کار می‌کند؛ و ژنراتورهای عرضه شده توسط این کمپانی بالاترین عملکرد را با تولید آلایندگی محیطی کم دارا میباشند.

جهت مشاهده تمامی محصولات  ژنراتورگازی MTU به همراه لیست قیمت و کاتالوگ مشخصات بر روی لینک زیر کلیک کنید.
محصولات ژنراتور گازی mtu
ژنراتور گازی mtu
ژنراتور گازی ین باخر

ژنراتور گازی ین باخر

ینباخر مولدی اتریشی است که توسط   GE امریکا خریداری شده است. موتور بدون دردسر و کم هزینه ای بوده ودر سری های J612 , J616 در بازار موجود می باشد. موتور های JENBACHER خیلی بزرگ میباشند. ولی محصولات ینباخر اورهال سریعی دارند.

جهت مشاهده لیست قیمت ژنراتور گازی ین باخر و کاتالوگ ژنراتور گاز سوز ین باخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.
محصولات ژنراتور گازی ین باخر

ژنراتور گازی وارتسیلا

وارتسیلا جز مولد های پرکاربرد در دنیا میباشد. WARTSILLA در ظرفیت های ۲ و ۳ و ۴ و ۸.۷ و ۹.۷  مگاواتی در بازار موجو میباشد.
جهت مشاهده تمامی محصولات ژنراتور گازی وارتسیلا به همراه لیست قیمت ژنراتور گاز سوز و کاتالوگ مشخصات بر روی لینک زیر کلیک کنید.
محصولات ژنراتور گازی وارتسیلا
ژنراتور گازسوز وارتسیلا
ژنراتور گازی کاترپیلار

ژنراتور گازی کاترپیلار

کاترپیلار موتوری آمریکای است و با سابقه ترین موتور در بین مولدهای مطرح در دنیا بوده و عمر مفید بالا ، سهولت کاربری و فراگیر بودن قطعات موتور جز مزایای مهم آن محسوب میشود.

کاترپیلار در رنج ظرفیتی ۱ الی ۳.۸ مگاوات در بازار موجود می باشد.

جهت مشاهده لیست قیمت ژنراتور گاز سوز CATERPILLAR و کاتالوگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.
محصولات ژنراتور گازی کاترپیلار

نیروگاه های مقیاس کوچک

جهت راه اندازی نیروگاه مقیاس کوچک با استفاده از ژنراتور گازسوز و دریافت اطلاعات در خصوص مجوزهای لازمه آن بر روی لینک کلیک کنید.

جهت مشاوره خرید و استعلام قیمت، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی و مشخصات فنی با کارشناسان دیزل صنعت تماس بگیرید. (۳۳۳۵۹۸۱۸ – ۰۴۱ )

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام دیزل صنعت روی لینک کلیک کنید. »