pic

هلدینگ ققنوس (دیزل صنعت)

دیزل صنعت (شرکت فرین سگال ققنوس) قریب به دو دهه گذشته، در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی بصورت تخصصی فعالیت خود را در زمینه واردات دیزل ژنراتور و فروش قطعات یدکی دیزل ژنراتور آغاز نمود.

در ادامه به لحاظ دارا بودن دانش فنی و اخذ تجارب متعدد و علاقه مندی سرمایه گذاران، به زمره مشاوران، طراحان و تامین کنندگان برترین برند های تجهیزات صنعتی پیوست و به یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ایرانی در این صنف مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از به نام ترین برند های داخلی و خارجی را مطابق با نیاز مصرف در ایران انتخاب و ارائه می نماید.

شهرت و اعتبار این گروه صنعتی از همان سالهای نخست فعالیت به علت تاکید بر کیفیت در انجام امور و احترام به خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنان رو به تزاید بوده و در حال حاضر از این حیث از جایگاه رفیعی بر خوردار می باشد که سوابق این سال ها و مشتریان بیشمار آن، حاکی از موفقیت های متعدد در زمینه های مختلف است.

با تقدیم احترام دیزل صنعت

از این رو به مراتب، گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان، مکمل فعالیت های اصلی این گروه قرار گرفت و همواره تحقیق و پژوهش در زمینه فعالیت های اجرایی، تسلط کامل به اطلاعات به روز فنی و مهندسی جهت ارائه ارزشمند ترین محصولات و خدمات به مشتریان را بر خود واجب دانست تا نیل به نتایج مطلوب و موفقیت در دراز مدت از طریق جلب رضایت مشتری و تامین منافع ذینفعان محقق گردد.

pic

۰۴۱-۳۳۳۵۹۸۱۸

شماره تماس دیزل صنعت

pic

info@DizelSanat.com

آدرس ایمیل دیزل صنعت

icon

۰۹۰۰۳۶۶۷۷۸۷

شماره ارتباط با واتساپ

downloads

دانلود

پروفایل شرکت

پیام مدیر عامل

تغییر و تحول شتابان در گستره کسب و کار امروزی، داعیان این عرصه را به آن داشته تا در جهت همراهی با تحولات مستمر، خود را به کارآمد ترین تکنیکها مجهز نمایند. لیکن باید اعتراف نمود این تکنیک ها فی نفسه نمی توانند ضامن موفقیت باشند.

نگاهی به سازمان ها و تجارب حاصله اینجانب نشان می دهد توفیق ، منوط به تغییر پارادایم مدیران سازمانها، نسبت به بالانس بین واقعیت ها و توانمندی های این ابزار ها با پتانسیل های موجود و بالقوه سازمان در تبیین و پیاده سازی ابزار های مذکور می باشد.

signature