هر آنچه در ادامه مطالعه خواهید کرد:

کنترلر Deep sea  چیست؟

هنگام کار در هر نوع صنعت تولیدی، چیزی که همیشه صادق بوده است نیاز به تجهیزات مناسب برای کار مناسب است. تولید صنعتی است که بر پایه ثبات، کارایی و ایمنی بنا شده است. این بدان معنی است که اگر می خواهید در صنعت تولید موفق شوید، کنترل صحیح بر ماشین آلات شما ضروری است.

هنگام کار با ماشین آلات و ژنراتورهای برقی، باید مطمئن باشید که حداکثر کنترل ممکن را روی آنها دارید. اینجاست که کنترلر Deep Sea وارد می شود. کنترلر دیپسی یکی از ضروری ترین عناصر تولید موفق در عصر مدرن است.

یک ماژول کنترل ژنراتور، از جمله کنترلرهای Deep sea، نوعی کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی است. PLC یک کامپیوتر دیجیتال صنعتی است که برای کنترل فرآیندهای تولید، از جمله دستگاه های روباتیک یا خطوط مونتاژ مناسب است. اساساً، هر فعالیتی که به قابلیت اطمینان زیاد، برنامه‌نویسی آسان و تشخیص خطای فرآیند نیاز دارد، به بهترین وجه با یک ماژول کنترل ژنراتور ارائه می‌شود.

کنترلرهای Deep Sea، مانند بسیاری از ماژول های کنترل ژنراتور دیگر، با موتورهای دیزل کار می کنند و تعداد زیادی عملکرد را بر عهده دارند. اینها شامل راه اندازی موتور، اطمینان از اینکه حفاظت های مختلف ژنراتور به طور مداوم نظارت می شوند، نمایش هر گونه هشدار مربوطه، یا خاموش کردن موتور به طور کامل در صورت خروج حفاظت از محدوده تعریف شده و ایجاد خطر بالقوه است.

 

انواع حفاظت های ارائه شده به طور کلی به عوامل مختلفی از جمله سازنده کنترلرها و قیمت آن بستگی دارد. ضروری است که سازنده مناسبی را بیابید که ماژول کنترلی را به شما ارائه می دهد که همه چیز مورد نیاز شما را در خود دارد. اینجاست که   Deep Sea Electronics وارد می شود.

Deep sea

Deep Sea Electronics (DSE) بیش از چهل سال است که برای پیشبرد و نوآوری در صنعت خود کار می کند. از سال ۱۹۷۵، بنیانگذار اد شیدر، شرکت Deep Sea Electronics را با یک مکان واحد در اسکاربرو راه اندازی کرد. تمرکز اولیه DSE تجهیزات ارتباطی برای صنعت غواصی در اعماق دریا بود.

با این حال، ظرف چند سال کوتاه، DSE شروع به تنوع در صنعت تولید برق کرد، در آن زمان آنها شروع به تولید ماژول های کنترل الکترونیکی برای ژنراتورهای دیزل کردند، چیزی که از آن نقطه به بعد به عنصر اصلی تجارت آنها تبدیل شد.

DSE به ماندن در خط مقدم صنعت در هر صورت ممکن، پذیرش نوآوری های تکنولوژیکی و همیشه به روز ماندن و حتی رهبری بسیاری از آخرین پیشرفت ها اختصاص دارد.

 

یکی از مهمترین چیزهایی که کنترلرهای Deep Sea Electronics را از رقبا متمایز می کند این است که نرم افزار خود را به صورت دانلود رایگان در دسترس قرار می دهند. سایر تولیدکنندگان ماژول کنترل ممکن است نرم افزار خود را با هزینه ارائه دهند و دیگران ممکن است آن را فقط برای فروشندگان در دسترس قرار دهند.

انواع کنترلر Deep sea و موارد مصرف هرکدام:

Deep Sea 8610:

موارد مصرف:برای کنترل یک ژنراتور به کار می رود.

Deep Sea 8610

Deep Sea 8620:

موارد مصرف:برای کنترل یک ژنراتور و چنج اور کردن با برق شهر

Deep Sea 8620

Deep Sea 8660:

موارد مصرف:برای کنترل تعداد زیادی ژنراتور(حداکثر تا ۳۲ دستگاه ژنراتور)، که هر کدام از ژنراتور ها با Deep Sea 8610 در ارتباط هستند.

Deep Sea 8660

 Deep Sea 8680:

موارد مصرف:برای کنترل کردن حداکثر دو دستگاه ژنراتور، که هر کدام از ژنراتور ها با Deep Sea 8610 در ارتباط هستند.

 Deep Sea 8680

ما طیف گسترده ای از کنترلرهای دیپسی را ارائه می دهیم که برای طیف وسیعی از محدوده های قیمت و نیازهای مختلف مناسب هستند. نیازهای کسب و کار شما هر چه باشد، مطمئناً کنترل کننده ایده آل را پیدا خواهید کرد.

طیف وسیعی از کنترلرهای جایگزین Deep Sea Electronics را از دیزل صنعت خریداری کنید. و سایر لوازم جانبی مورد نیاز ژنراتور خود را در اینجا بیابید.

جهت مشاوره خرید و استعلام قیمت، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی و مشخصات فنی برد کنترلر دیزل ژنراتور با کارشناسان دیزل صنعت تماس بگیرید. (۳۳۳۵۹۸۱۸ – ۰۴۱ )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× تماس با دیزل صنعت